Učešće u sportskim takmičenjima povodom Dana policije FBiH

04.07.2012 09:41

Službenici policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona su zajedno sa službenicima drugih policijskih agencija u BiH, uzeli učešće u nizu sportskih takmičenja organizovanih u povodu 01. jula – Dana policije FBiH, na kojima su ostvarili uspješne rezultate.

Naime, u disciplini streljaštvo – gađanje iz vazdušne puške, kategorija žene, ekipa MUP TK-a je osvojila I mjesto, dok je u pojedinačnoj kategoriji za navedenu disciplinu članica ekipe MUP TK-a Memsura Omerbegović takođe osvojila I mjesto.

U disciplini mali nogomet, ekipa MUP TK-a je u konkurenciji 16 ekipa iz policijskih agencija, osvojila III mjesto, a za najboljeg strijelca turnira proglašen je Robert Sliško iz MUP-a TK, sa 16 postignutih golova tokom navedenog turnira.

Nagrade pobjednicima, pehari i medalje, uručeni su na Svečanoj akademiji povodom Dana policije FBiH, održanoj jučer (03.07.2012. godine) u Domu policije u Sarajevu.